Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Vyriški džemperiai internetu

Džemperiai – patogu ir stilinga

Džemperiai – patogi ir daugelio mėgstama apranga. Juos nesudėtinga derinti prie įvairių kelnių, puikiai atrodo tiek prie džinsų, tiek prie kitos medžiagos drabužių. Siūlomų prekių asortimentas itn gausus, todėl čia kiekvienas atras džemperį tinkantį tiek jaukiai laiką keisti namuose ar gamtoje, tiek ir nevaržantį judesių darbe. „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje visada galima rasti džemperių:

  • Su gobtuvu ( tai, ko gero, patys populiariausi modeliai, nes yra ne tik patogūs, tačiau ir apsaugo žvarbesniu oru).
  • Su užtrauktuku (džemperiai patogiai užsegami, tačiau šiltesnėmis dienomis gali būti nešiojami ir atsegti).
  • Klasikinio modelio (tai per galvą velkami džemperiai, kurie nepriekaištingai atrodo tiek prie laisvalaikio, tiek ir prie dalykiškesnės aprangos).
  • Įvairių spalvų bei raštų (modelių ir dizaino įvairovė išties stebinanti: nuo vienspalvių įprastų džemperių iki kiekvieno akį gatvėje patrauksiančių, dekoruotų įspūdingomis iliustracijomis ar ryškiaspalvių).

Patikslinkite paiešką pagal kategoriją

Nauja -10%
Vyriškas džemperis  Nolan
Nauja -33%
Vyriškas džemperis Igraine B1212
-52%
Vyriškas džemperis Baltenis B1152
-27%
Vyriškas džemperis Igraine B1212
-21%
Vyriškas džemperis Panchali
-55%
Vyriškas džemperis Orange
-32%
Vyriškas džemperis Quincy
-13%
Vyriškas džemperis Demario B1077
-35%
Vyriškas džemperis Devesh
-31%
Vyriškas džemperis (Juodas) Donny
-35%
Vyriškas džemperis Ghauth
-24%
Vyriškas džemperis Jauhar B1071
-19%
Vyriškas džemperis Simon
-48%
Vyriškas džemperis Dienne
-19%
Vyriškas džemperis Adam (Mėlynas)
-41%
Vyriškas džemperis Ramon
-7%
Vyriškas džemperis Takeshi B1354
-16%
Vyriškas džemperis B1503 -Carlos
-19%
Vyriškas džemperis Tyson
-32%
Vyriškas džemperis Curtis
-26%
Vyriškas džemperis Luiso
-11%
Vyriškas džemperis B1505 -Brandon

Kaip pasirinkti džemperį

Džemperių gausa, be abejonės, džiugina, tačiau modelių ir dizaino įvairovė gali klaidinti, todėl labai svarbu apsispręsti, kokio džemperio ieškoma (nors, žinoma, jų niekada nebus per daug!). Pirmiausia, reikėtų nusistatyti dydžio rėžius (tokiu atveju ne tik sutaupysite laiko, tačiau ir neteks nusivilti, jei tiesiog nėra reikiamo patikusio džemperio dydžio). Pasinaudojus „Style24.lt“ internetinėje pardotuvėje esančiais filtrais, galima pasirinkti ir kainos ribas, na, o tuomet prekę pasirinkti paprasta – viskas, ką reikia padaryti, rinktis modelį ir spalvą.

Kaip derinti džemperį prie kitų drabužių

Gali pasirodyti, kad džemperius prie kitų drabužių derinti labai paprasta, tačiau norint visada atrodyti stilingai, reikėtų paisyti keleto taisyklių:

  1. Pirmiausia – nepersistengti su kelnių spalva. Jei pasirinktas džemperis yra ryškesnis ar ant jo gana intensyvių spalvų iliustracijos – kelnės turėtų būti vienspalvės, geriausia – tamsesnių tonų arba klasikinės mėlynos spalvos džinsai.
  2. Antra – nepamiršti ir palaidinės spalvos. Ypač, jei dėvimas džemperis su užtrauktuku. Per daug iliustracijų (jei jų esama ir ant marškinėlių, ir ant džemperio) gali atrodyti juokingai. Prie ryškiaspalvių džemperių geriausiai atrodo baltos arba juodos spalvos palaidinė, tačiau gali būti derinama ir panašios į džemperio spalvą.