Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

 • +370 620 50221
 • info@style24.lt

Vyriški džemperiai internetu

Džemperiai – patogu ir stilinga

Džemperiai – patogi ir daugelio mėgstama apranga. Juos nesudėtinga derinti prie įvairių kelnių, puikiai atrodo tiek prie džinsų, tiek prie kitos medžiagos drabužių. Siūlomų prekių asortimentas itn gausus, todėl čia kiekvienas atras džemperį tinkantį tiek jaukiai laiką keisti namuose ar gamtoje, tiek ir nevaržantį judesių darbe. „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje visada galima rasti džemperių:

 • Su gobtuvu ( tai, ko gero, patys populiariausi modeliai, nes yra ne tik patogūs, tačiau ir apsaugo žvarbesniu oru).
 • Su užtrauktuku (džemperiai patogiai užsegami, tačiau šiltesnėmis dienomis gali būti nešiojami ir atsegti).
 • Klasikinio modelio (tai per galvą velkami džemperiai, kurie nepriekaištingai atrodo tiek prie laisvalaikio, tiek ir prie dalykiškesnės aprangos).
 • Įvairių spalvų bei raštų (modelių ir dizaino įvairovė išties stebinanti: nuo vienspalvių įprastų džemperių iki kiekvieno akį gatvėje patrauksiančių, dekoruotų įspūdingomis iliustracijomis ar ryškiaspalvių).

Patikslinkite paiešką pagal kategoriją

Nauja
Vyriškas megztinis Devin
Nauja
Vyriškas megztinis Alexander
Nauja
Vyriškas megztinis 	Allan
Nauja
Vyriškas megztinis Allen
Nauja
Vyriškas megztinis Andrew
Nauja
Vyriškas megztinis 	Anton
Nauja
Vyriškas megztinis Arthur
Nauja
Vyriškas megztinis 	Brian
Nauja
Vyriškas megztinis Brandon
Nauja
Vyriškas megztinis Brad
Nauja
Vyriškas megztinis Ben
Nauja
Vyriškas megztinis Bradley
Nauja
Vyriškas megztinis Barry
Nauja
Vyriškas džemperis Alex
Nauja
Vyriškas džemperis Alan
Nauja
Vyriškas džemperis B1279 Stanley
Nauja
Vyriškas džemperis B1279 Shubham
Nauja
Vyriškas džemperis - B1279 Sheldon
Nauja
Vyriškas džemperis B1279 Shane
Nauja
Vyriškas džemperis B1279 Seth
Nauja
Vyriški marškinėliai B977 - Russell
Nauja
Vyriški marškinėliai B977 - mėlyna
Nauja -41%
Vyriškas džemperis Kellan
Nauja
Vyriškas džemperis B1450 	Verne

Kaip pasirinkti džemperį

Džemperių gausa, be abejonės, džiugina, tačiau modelių ir dizaino įvairovė gali klaidinti, todėl labai svarbu apsispręsti, kokio džemperio ieškoma (nors, žinoma, jų niekada nebus per daug!). Pirmiausia, reikėtų nusistatyti dydžio rėžius (tokiu atveju ne tik sutaupysite laiko, tačiau ir neteks nusivilti, jei tiesiog nėra reikiamo patikusio džemperio dydžio). Pasinaudojus „Style24.lt“ internetinėje pardotuvėje esančiais filtrais, galima pasirinkti ir kainos ribas, na, o tuomet prekę pasirinkti paprasta – viskas, ką reikia padaryti, rinktis modelį ir spalvą.

Kaip derinti džemperį prie kitų drabužių

Gali pasirodyti, kad džemperius prie kitų drabužių derinti labai paprasta, tačiau norint visada atrodyti stilingai, reikėtų paisyti keleto taisyklių:

 1. Pirmiausia – nepersistengti su kelnių spalva. Jei pasirinktas džemperis yra ryškesnis ar ant jo gana intensyvių spalvų iliustracijos – kelnės turėtų būti vienspalvės, geriausia – tamsesnių tonų arba klasikinės mėlynos spalvos džinsai.
 2. Antra – nepamiršti ir palaidinės spalvos. Ypač, jei dėvimas džemperis su užtrauktuku. Per daug iliustracijų (jei jų esama ir ant marškinėlių, ir ant džemperio) gali atrodyti juokingai. Prie ryškiaspalvių džemperių geriausiai atrodo baltos arba juodos spalvos palaidinė, tačiau gali būti derinama ir panašios į džemperio spalvą.