Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Sportiniai kostiumai internetu

Sportiniai kostiumai – nepralenkiami patogumu

Sportiniai kostiumai jau kurį laiką yra dėvimi ne tik kaip sportinė apranga sporto klubuose ar panašiose vietose, tačiau ir kaip patogūs, judesių nevaržantys laisvalaikio drabužiai. Jie mėgstami ne tik laiką leidžiant namuose ar gamtoje, tačiau ir vykstant į ekskursijas, žygius ar panašias keliones. Dailus šiuolaikinis sportinių kostiumų dizainas ir originalios dekoro idėjos suteikia šiai aprangai išskirtinumo. Sportiniai kostiumai jau seniai nėra tai, ką vilkint gėdijamasi išeiti į gatvę. Stilingų ir nepaprastai madingų sportinių kostiumų visada galima rasti ir „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje.

Šioje kategorijoje prekių nėra.


Gausus sportinių kostiumų asortimentas

Apsilankiusiųjų „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje visada laukia gausus sportinių kostiumų asortimentas. Savo klientams siūlome rinktis iš skirtingo modelio ir dizaino prekių, tarp kurių rasite:

  • Sportinių kostiumų su per galvą velkamu džemperiu.
  • Sportinių kostiumų su užtrauktuku užsegamu džemperiu.
  • Sportinių kostiumų, kurių viršutinė dalis (džemperis) yra su gobtuvu.
  • Sportinių kostiumų per galvą velkamu džemperiu, kuris yra be gobtuvo.
  • Sportinių kostiumu pažemintu klynu (labai šiuolaikiškas ir populiarus pasirinkimas).
  • Įvairių spalvų sportinių kostiumų (čia reikiamą prekę ras ir tas, kuris nori tradicinio, tamsesnių atspalvių sportinio kostiumo, ir tas, kuris ieško šiek tiek originalesnio sprendimo. Pastariesiems puikiai tiks mėlyni, žali ar raudoni sportiniai kostiumai).
  • Originaliai dekoruotų sportinių kostiumų (tarp siūlomų vyriškų sportinių kostiumų esama ir subtilių, minimaliai dekoruotų prekių (užrašu, raišteliais), ir kiek labiau dėmesį atkreipiančių (ryškių spalvų iliustracijomis, masyviais piešiniais per visą džemperį). Sportinių kostiumų asortimentas išties labai platus, todėl čia drąsiai norimos prekės gali ieškoti kiekvienas pirkėjas.


Kaip išsirinkti sportinį kostiumą

Nors vyriškų sportinių kostiumų pasiūla išties gana gausi, išsirinkti gaminį gali būti lengviau nei atrodo. Rūpindamiesi savo klientų patogumu, siūlome naudoti internetinėje parduotuvėje „Style24.lt“ veikiančiais filtrais. Tokiu būdu įsigyti sportinį kostiumą pavyks greičiau ir patogiau, nes galėsite nusistatyti dydžio ir kainos rėžius. O tada liks tik apžiūrėti atrinktus gaminius ir išsirinkti labiausiai patinkantį.