Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +37062050221
  • info@style24.lt

Striukės moterims

Moteriškos striukės kiekvienos skoniui

Internetinėje parduotuvėje „Style24.lt“ siūlomos moteriškos striukes išsiskiria modelių ir stiliaus įvairove. Gausus prekių asortimentas neabejotinai patenkins net išrankiausios pirkėjos lūkesčius. Čia apstu ne tik klasikinio, įprasto stiliaus moteriškų striukių, tačiau ir gana ekscentriškų, sportinio stiliaus gaminių. Tarp „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje esančių prekių galima rasti tinkamų dėvėti tiek šiltu, tiek ir vėsiu oru. Skirtingų spalvų bei ilgio moteriškų striukių, dekoruotų tiek masyvesnėmis, tiek ir labai subtiliomis detalėmis. Siūlomos moteriškos striukės, jų modelių gausa tiks kiekvienos skoniui.


Patikslinkite paiešką pagal kategoriją

Nauja -31%
Moteriška striukė Javen
Striukės

Moteriška striukė Javen

78,95 € 114,95 €
Nauja -31%
Moteriška striukė Jannin
Striukės

Moteriška striukė Jannin

78,95 € 114,95 €
Nauja -31%
Moteriška striukė Jencen
Striukės

Moteriška striukė Jencen

78,95 € 114,95 €
Nauja -31%
Moteriška striukė Jenni
Striukės

Moteriška striukė Jenni

78,95 € 114,95 €
Nauja
Moteriška striukė Kanji
Nauja
Moteriška striukė Kaniela
Nauja
Moteriška striukė Kaniel
Nauja
Moteriška striukė Kanha
Nauja
Moteriška striukė Kangee
Nauja
Moteriška striukė Kanga
Nauja
Moteriška striukė Kanelo
Nauja
Moteriška striukė Kane
Nauja
Moteriška striukė Kandoro
Nauja -27%
Moteriškas paltas Juodas (Sheryl)
Nauja
Moteriška striukė Kaname
-42%
Moteriška striukė Hooang
-27%
Moteriška striukė Hood
Žieminės

Moteriška striukė Hood

128,95 € 176,99 €
-31%
Moteriška striukė Hannah
Striukės

Moteriška striukė Hannah

116,95 € 169,00 €
-20%
Moteriška striukė Sia
Striukės

Moteriška striukė Sia

27,95 € 34,95 €
-32%
Dvipusė striukė 2in1 (Juoda) Grete


Klasikinio modelio moteriškos striukės

Klasikinio modelio moteriškos striukės – tai įprasto ilgio, paprastai su kišenėmis, skirtingų spalvų (tiek tamsesnių, tiek ir šviesių atspalvių) prekės, kurios puikiai dera ir prie kelnių, ir prie sijono ar suknelės. Klasikinio modelio striukės yra kone populiariausias pasirinkimas, kurį lemia šių gaminių universalumas.


Ilgesnės moteriškos striukės

Šio modelio moteriškos striukės kiek primena paltukus. Jos gali būti tokio ilgio, kad vos dengtų klubus, tačiau gali ir kone kelius siekti. Tarp siūlomų „Style24.lt“ prekių, galima rasti tiek storesnių, tiek lengvesnių ilgesnio modelio moteriškų striukių. Tai labai praktiškas pasirinkimas šiltesnėmis, tačiau vėjuotomis dienomis. Jau kurį laiką šio modelio striukės yra vienos madingiausių moteriškos aprangos sprendimų, ypač asimetrinės, įstrižai užsegamu užtrauktuku prekės.


Plačios moteriškos striukės

Ne ką mažiau populiarus ir mėgstamas pasirinkimas – plačios moteriškos striukės. Pastarosios paprastai nėra ilgos (standartinio ilgio), tačiau ties liemeniu minimaliai ar net gana gerokai išplatėja. Neretai tokie modeliai išsiskiria ir plačiomis rankovėmis, kurios, beje, gali būti ir nestandartinio ilgio, o trijų ketvirčių.


Sportinio stiliaus moteriškos striukės

Tai lengvos, beisbolo žaidėjų aprangą kiek primenančios moteriškos striukės, kurios yra nepaprastai patogus ir praktiškas laisvalaikio aprangos pasirinkimas. Šios striukės, kaip ir kiti „Style24.lt“ siūlomi gaminiai, yra kokybiški, nevaržo judesių. Puikiai dera prie sportinės aprangos, tačiau taip pat gali būti dėvimi ir su kitokio stiliaus drabužiais. Šios moteriškos striukės gali būti vienspalvės arba kelių spalvų, dekoruotos raištukais, prisiuvamais elementais ir kt.