Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Vyriški marškinėliai

Visada platus marškinėlių asortimentas

„Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje pirkėjų laukia visada gausus marškinėlių asortimentas. Tarp siūlomų prekių rasite skirtingo dizaino ir modelio marškinėlių, tinkančių tiek prie oficialesnio aprangos stiliaus, tiek ir prie patogių laisvalaikio drabužių. Čia visada gausu šiuolaikiškų ir klasikinių, ryškiaspalvių ar įprastų marškinėlių, kurie neabejotinai įtiks kiekvieno skoniui. „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje siūlomi marškinėliai:

  • Puikios kokybės (marškinėliai siūti iš medvilnės, taip pat medvilnės, poliesterio ir elastano mišinio, todėl ne tik puikiai priglunda, yra lengvai prižiūrimi, tačiau ir leidžia odai kvėpuoti.)
  • Modernaus dizaino (galima rasti asimetrinio kirpimo marškinėlių, taip pat stebinančių originaliomis dekoro idėjomis, puoštų įvairiomis iliustracijomis, kišenėlėmis ir kt.)
  • Skirtingo modelio (tarp siūlomų prekių yra ne tik klasikinio modelio marškinėlių, tačiau šiuo metu ypač populiarių marškinėlių be rankovių.)
  • Įvairių spalvų („Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ir neutralių (juodos, baltos, pilkos) spalvų marškinėlių, ir tikrai išskirtinių: ryškiai rožinių, žydrų, žalių ir kt.)

Patikslinkite paiešką pagal kategoriją

Šioje kategorijoje prekių nėra.


Kaip pasirinkti ir derinti marškinėlius

Kad nepasiklystumėte prekių gausoje, siūlome pasinaudoti keletu patarimų, kaip greičiau išsirinkti marškinėlius ir kaip juos derinti prie kitų drabužių. Taigi, pirmiausia, apie pasirinkimą. Čia, ko gero, daugiausiai lemia spalva, todėl reikėtų apsispręsti, kokios tiksliai ieškote, BET nebijoti išmėginti ir naujoves. Netikėti atradimai gali labai nustebinti, ir spalva, į kurią anksčiau nė nežiūrėjote, pasirodyti viena tinkamiausių! Paiešką palengvins ir apsisprendimas, kokio modelio ar dizaino marškinėlių ieškote: su rankovėmis ar be jų, tradicinio ar asimetrinio kirpimo, vienspalvių ar su iliustracijomis. Tačiau ir vėl BET – nereikėtų atsisakyti netikėtai į akis kritusių prekių, juk atsinaujinti visada tik į naudą! Na, o kalbant apie derinimą prie kitų drabužių, galioja dvi taisyklės: kad nebūtų per daug spalvų ir per daug marga. Žinoma, prie džinsų ar įprastų spalvų (juodų, mėlynų ir pan.) kelnių tiks bet kokie marškinėliai, tačiau derinant juos ir prie megztinio ar džemperio, kiek ryškesnių kelnių (vasara itin populiarios raudonos, žalios ir pan.) reikėtų to nepamiršti.