Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Suknelės moterims

Suknelės bet kokia proga

Suknelės – drabužiai, kurių būtinai turi būti kiekvienos moters spintoje. Juk ne paslaptis, kad jų daugiau niekas taip nepuošia, kaip suknelės. Ir visai nesvarbu, drabužis skirtas dėvėti laisvalaikiu, darbe ar pasipuošti svarbia proga, visada galima atrasti labiausiai tinkantį pasirinkimą – ypač, kai moteriškų suknelių pasiūla tokia gausi. „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje kiekviena išsirinks tokią, su kuria jausis patogiai ir išskirtinai žavingai.

-80%
Suknelė Bite
Suknelės

Suknelė Bite

7,95 € 39,95 €
Moteriška suknelė Kamari
-52%
Suknelė Rinna
Suknelės

Suknelė Rinna

16,95 € 34,95 €
-54%
Suknelė (Juoda) Krista
Suknelės

Suknelė (Juoda) Krista

15,95 € 34,95 €
-66%
Suknelė Charlee
Suknelės

Suknelė Charlee

12,95 € 38,00 €
-58%
Suknelė Amanda
Suknelės

Suknelė Amanda

15,95 € 37,95 €
-40%
Moteriška suknelė Kaliyah

Suknelės internetu

Tarp siūlomų gaminių galima rasti:

  • Ilgų bei trumpų suknelių.
  • Ant petnešėlių, trumpomis bei ilgomis rankovėmis ar visai be jų. 
  • Šviesių bei tamsių spalvų, ryškių ir pastelinių atspalvių suknelių.
  • Klasikinio modelio bei dekoruotų ekscentriškomis detalėmis.
  • Laisvalaikio, paplūdimio ar puošnesnių suknelių. 

Trumpos moteriškos suknelės

Tarp trumpo modelio moteriškų suknelių taip pat esama tiek labiau tinkančių dėvėti laisvalaikį, tiek ir gana subtilių, puikiai derančių prie aukštakulnių, drabužių. Trumpos laisvalaikio suknelės neretai puoštos tokiais elementais, kaip raišteliai, gobtuvai, šiek tiek primenančios sportinę aprangą. Tačiau esama ir visiškai paprastų, kelių spalvų, dryžuotų ar vienspalvių. Dėvint tokias sukneles puikiai tinka avėti tiek sportinius, tiek laivelio tipo batelius, su ja visada patogu, tačiau neprarandama ir moteriško žavesio. Labiau klasikinį stilių primenančios trumpos suknelės taip pat gali būti ir dekoruotos (kutais, diržais, sagtelėmis), ir minimalistinės. Tarp siūlomų produktų galima rasti ryškių ar kiek švelnesnių spalvų drabužių, taip pat asimetrinio kirpimo suknelių, skirtų dėvėti ir karštą vasaros dieną (ant petnešėlių), ir gerokai vėsesniu oru (ilgomis rankovėmis).

Ilgos moteriškos suknelės

Ilgų moteriškų suknelių pasirinkimo galimybės ne ką mažesnės. Tarp šių gaminių taip pat galima rasti pačių įvairiausių sprendimų: nuo jau kurį laiką karaliaujančių populiarumo viršūnėse paplūdimio suknelių iki dailiai prigludusių, skirtų dėvėti tiek namuose, tiek ir darbe. Ilgos moteriškos suknelės yra itin mėgstamas pasirinkimas, o šių gaminių populiarumą lemia jų universalumas: su tokio modelio suknelėmis nekaršta net šilčiausią dieną – plaikstomos vėjo jos puikiai vėsina kūną, o vėsesniu oru nepaprastai stilingai atrodo su džinsiniu ar odiniu švarkeliu. 

Pavasariškos suknelės ir suknelės vasarai

Style24.lt asortimentas yra atnaujinamas kiekvieną sezoną, todėl visuomet rasite pavasariui ar vasarai tinkančių suknelių su įvairiais raštais, gėlėmis ar kitais ornamentais. Suknelių medžiaga yra plona, todėl esant šiltiems orams dėvint tokį rūbą nebus karšta. Suknelės vasarai ar pavasariui gali būti tiek ilgomis rankovėmis, tiek ir trumpomis. Pasirinkite norimą dizainą, dydį, pridėkite prekę į krepšelį ir jau po keletos dienų suknele galėsite džiaugtis šiltais vakarais.