Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Palaidinės

Palaidinės: modelių ir dizaino įvairovė

Palaidinės yra kone dažniausiai dėvimas moteriškas drabužis – juk jas galima derinti tiek prie kelnių, tiek ir prie sijono. Vilkėti tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje gausu įvairių modelių ir dizaino palaidinių, čia kiekviena moteris atras drabužį, kurį galės vilkėti ir į darbą, ir namuose, ir laisvalaikiu gamtoje ar mieste, kuris tiks ir pasipuošti, ir tiesiog patogiai jaustis.

-24%
Palaidinė Ashley
Palaidinės

Palaidinė Ashley

24,95 € 32,95 €
-24%
Palaidinė (Ruda) Tia
Palaidinės

Palaidinė (Ruda) Tia

24,95 € 32,95 €
-24%
Palaidinė (Juoda) Angela
-21%
Palaidinė Tracy
Palaidinės

Palaidinė Tracy

18,95 € 23,95 €
-24%
Palaidinė Tomma
Palaidinės

Palaidinė Tomma

24,95 € 32,95 €
-73%
Palaidinė (bordinės spalvos) Bella
Moteriška palaidinė Belli
Moteriška palaidinė Nelli
Moteriška palaidinė Genta
Moteriška palaidinė On
Moteriška palaidinė Geni
Naiste pluus Daishiro
 Moteriška palaidinė Ket
 Moteriška palaidinė Nimna
 Moteriška palaidinė Meti
 Moteriška palaidinė Jura
 Moteriška palaidinė Huja
 Moteriška palaidinė Mia
 Moteriška palaidinė Kia
 Moteriška palaidinė Ler

Tarp internetinėje parduotuvėje siūlomų prekių pirkėjai gali rasti:

  • Palaidinių trumpomis rankovėmis (tai ne tik puikiai tinkančios šiltą vasaros dieną dėvėti palaidinės, tačiau ir nepakartojamai atrodančios vilkint ant viršaus švarkelį ar megztuką).
  • Palaidinių ilgomis rankovėmis (nepakeičiama aprangos dalis vėsesniu oru. Dailios, siūtos iš įvairių audinių, todėl tikrai rasite derančią ir prie kelnių, ir prie sijono).
  • Palaidinių be rankovių arba su petnešėlėmis (nepakeičiamas drabužis karštą dieną, bet taip pat puikiai atrodys ir su švarku ar megztuku).
  • Ilginto modelio palaidinių (jau kurį laiką itin stilingomis laikomos palaidinės, kurios yra šiek tiek ilgesnės nei standartinės, todėl gali būti dėvimos ne tik su sijonu ar kelnėmis, bet ir su pastaruoju metu itin mėgstamomis tamprėmis).
  • Palaidinių atvira nugara (elegantiškos, puošnios, bet kartu ir paprastos. Tokia palaidinė puikiai tinka į darbą ar į neplanuotą susitikimą po jo).
  • Asimetrinio kirpimo palaidinių (įdomūs, žaismingi, dinamiški modeliai pabrėžiantys Jūsų išskirtinumą. Kaip tik toms moterims, kurios nemėgsta nuobodaus stiliaus).
  • Įvairių spalvų palaidinių (palaidinių spalvų gausa išties stebinanti, čia galima rasti prie bet kurio metų laiko drabužių derančių sprendimų).
  • Dekoruotų skirtingomis detalėmis palaidinių (nuo subtilių klasikinio dizaino, minimaliai dekoruotų palaidinių, iki išties stebinančių originalumu prekių. Kiekvienos skoniui).


Kaip išsirinkti palaidinę

Daugumos internetinėje parduotuvėje „Style24.lt“ siūlomų moteriškų palaidinių dydis – universalus, todėl daugiau dėmesio reikėtų atkreipti į po prekėmis esančius jų aprašymus ir matmenis. Tuomet bus lengviau įsivaizduoti, kaip pasirinkta palaidinė atrodys būtent ant Jūsų. Renkantis palaidines, kurios yra kelių dydžių, siūlome naudotis po preke esančia dydžių lentele.