Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Madingos vyriškos kelnės

Vyriškos kelnės - aprangos dalis, be kurios neįmanoma išsiversti. Todėl „Style 24” siūlomų gaminių asortimentas išties platus - kad kiekvienas pirkėjas galėtų išsirinkti tai, ko jam reikia. Vyriškos kelnės yra universalus ir reikalingas drabužis, nes jos nešiojamos visur ir visada. Kasdien eidami iš namų - mūvite kelnes, svečiuojantis pas draugus - mūvite kelnes, smagiai leidžiant laiką gamtoje - mūvite kelnes, sportuodami, mokydamiesi, atostogaudami, dirbdami, ilsėdamiesi.. Visada. Mūvite kelnes. Todėl kokybiški ir patogūs gaminiai yra ne tik svarbu, tačiau ir būtina. Juk kiekvieną dieną dėvimas drabužis greitai dyla, tad, kad nereikėtų kiekvieną kartą pirkti naujo - verčiau rinktis tokį, kurį nešioti galėsite ilgai. Žinoma, svarbu ir kiti aspektai. Kelnių modelis, spalva, medžiaga, tekstūra ir daugelis kitų.


Patikslinkite paiešką pagal kategoriją

-38%
Vyriškos kelnės Nigel
-54%
Vyriškos kelnės Nyya
Džinsai

Vyriškos kelnės Nyya

15,95 € 34,95 €
-24%
Vyriškos kelnės Kato
-44%
Laisvalaikio kelnės Taylor
-37%
Vyriški džinsai Darlee
Džinsai

Vyriški džinsai Darlee

21,99 € 34,95 €
-11%
Vyriški džinsai Pavan
Džinsai

Vyriški džinsai Pavan

24,95 € 27,95 €
-47%
Vyriški džinsai Jeanine P1023
-44%
Kelnės Rono
Laisvalaikio kelnės

Kelnės Rono

8,95 € 15,95 €

Vyriškos kelnės internetu

Galite trumpai susipažinti su „Style 24” siūlomomis vyriškomis kelnėmis:

  • Jei norite kelnių, kurias būtų patogu dėvėti namuose ar sporto klube, tuomet rinkitės iš gausybės sportinio modelio kelnių. Tai maksimalų komfortą užtikrinantys gaminiai, kurie nevaržo judesių, tad suteikia visišką judėjimo laisvę. Galite rinktis šviesesnius ar tamsesnius variantus, juodos, pilkos ir kitų spalvų gaminius.
  • Ieškantiems varianto, kuris būtų tinkamas tiek į darbą, tiek pasipuošti taip pat galime pasiūlyti puikų sprendimą. Klasikinio modelio kelnės, prie kurių puikiai atrodys ir marškiniai, ir megztukas. Derinant šio šiuolaikiško stiliaus aprangos jam jos suteiks elegancijos ir subtilumo, o prie dalykinių drabužių tik dar labiau sustiprins solidaus vyro įspūdį.
  • Jei tiek tradicinis, tiek sportinis įvaizdis Jums nepriimtinas ir esate linkęs ieškoti kur kas originalesnių sprendimų, tuomet tikrai išsirinksite iš „Style 24” siūlomų laisvalaikio vyriškų kelnių. Tai modernūs modeliai (gali būti ir žemintu klynu) kurie Jūsų stiliui suteiks dinamikos.
  • Tiems, kuriuos domina ne tokie originalūs, tačiau ir ne įprasti sprendimai siūloma rinktis militaristinio stiliaus kelnes. Šios vyriškos kelnės dekoruotos kareiviškos aprangos elementais, yra labai patogios ir išties kokybiškos.
  • Na, ir žinoma, tai, be ko neįmanoma įsivaizduoti nė vieno vyro spintos - džinsai. Jau keletą dešimtmečių populiarumu niekam nenusileidžiantis kelnių tipas ir „Style 24” parduotuvėje. Skirtingų modelių ir spalvų džinsai kiekvieno skoniui.

Rinkitės ir pirkite „Style 24” parduotuvėje drąsiai. Tai greita ir saugu, o prekes galite gauti tiesiai į namus. „Style 24” - patogiausias būdas įsigyti vyriškas kelnes ir kitus drabužius.