Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Stilingi paltai vyrams

Platus stilingų paltų pasirinkimas

Paltai – ne tik stilingi, tačiau ir suteikiantys vyriškumo drabužiai. Visai nesvarbu, kokio stiliaus šalininkas esate, kokios spalvos aprangai teikiate pirmenybę, tarp „Style24.lt“ siūlomų vyriškų paltų tikrai atrasite tokį, kuris tiks ir patiks. Platus skirtingų modelių ir atspalvių paltų pasirinkimas suteikia galimybę prekę išsirinkti net išrankiausiam pirkėjui. Internetinės parduotuvės lentynose visada rasite:

  • Paltų, susagstomų sagomis. (Tai nepaprastai elegantiškas sprendimas. Paltas dailiai priglunda prie kūno.)
  • Paltų, užsegamų užtrauktuku. (Šiek tiek šiuolaikiškesnis, tačiau ne mažiau dailus pasirinkimas.)
  • Paltų su gobtuvu. (Nepakeičiamas drabužis sningant ar pučiant žvarbiam vėjui.) Įvairių spalvų ir dizaino paltų (Nuo juodų iki šviesiai pilkos spalvos paltų, dekoruotų skirtingais elementais.)
-45%
Vyriškas paltas  C501 Karl
Paltai

Vyriškas paltas C501 Karl

59,99 € 109,95 €
-68%
Vyriškas paltas Keary (pilkos spalvos) C269
-43%
Paltas Emir
Paltai

Paltas Emir

33,99 € 59,95 €
-30%
Vyriškas paltas Marco
Paltai

Vyriškas paltas Marco

34,95 € 50,00 €

Kaip pasirinkti palto spalvą

Nors spalvos pasirinkimas yra gana subjektyvus dalykas, tačiau vis dėl to, galime duoti kelis patarimus, kaip pasirinkti palto spalvą. Pirmiausia, be abejonės, svarbu pomėgiai: pirmenybę teikiate juodai, mėlynai ar pilkai spalvai. Tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kokia spalva Jums tinka. Kartais nutinka taip, kad vieno ar kito modelio atsisakoma dėl jo spalvos, bet vėliau gali paaiškėti, kad pastaroji būtų tikusi daug labiau. Todėl reikėtų atsižvelgti ne tik į tai, kas patinka, bet ir į tai, kas tinka. Kaip tai padaryti, jei niekada nėra tekę turėti, pavyzdžiui, pilkos spalvos drabužio, o paltą renkatės internetu? Viskas kur kas paprasčiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tiesiog pamėginkite prie veido prisidėti bet ką, kas yra tokios pat spalvos. Tai gali būti net ne drabužis, o pavyzdžiui, šalis, pledas ar bet kas kita. Gali būti, kad labai maloniai nustebsite ir neteks atsisakyti gražesnio ar patogesnio modelio palto vien dėl to, kad neįsivaizduojate kaip atrodysite vilkėdamas tokios spalvos drabužius.

Kaip užsisakyti paltą

Paltai užsakomi įdėjus juos į krepšelį ir atlikus apmokėjimą. Taip pat primename, kad labai svarbu atidžiai naudotis prie kiekvienos prekės esančia dydžių lentele. Tik taip bus išvengta neatitikimų.