Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Džinsai – visada stilinga ir patogu

Ko gero daugelis sutiks, kad džinsai – patogumu nepralenkiamas drabužis. Jau daugelį metų tai yra ir kone populiariausio tipo kelnės – džinsai praktiški (prie visko dera) ir yra itin lengvai prižiūrimi (lengvai skalbiasi). Be to, tai natūrali medžiaga,pralaidi orui, todėl kūnas nuolat kvėpuoja. Šie, ir daugybė kitų džinsinių kelnių privalumų, lemia įvairių amžiaus grupių ir abiejų lyčių simpatijas. Na, o siekdami patenkinti klientų poreikius ir pasiūlyti kiekvienam patinkančių prekių, siūlome rinktis iš išties plataus džinsų asortimento.

-58%
Vyriški džinsai Jebediah P1022
-46%
Vyriški džinsai Carter
Džinsai

Vyriški džinsai Carter

18,95 € 34,95 €
-54%
Vyriški džinsai Samuel
Džinsai

Vyriški džinsai Samuel

15,95 € 34,95 €
-54%
Vyriškos kelnės Nyya
Džinsai

Vyriškos kelnės Nyya

15,95 € 34,95 €
-37%
Vyriški džinsai Darlee
Džinsai

Vyriški džinsai Darlee

21,99 € 34,95 €
-11%
Vyriški džinsai Pavan
Džinsai

Vyriški džinsai Pavan

24,95 € 27,95 €
-57%
Laisvalaikio kelnės Andreo
-47%
Vyriški džinsai Jeanine P1023

„Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje, vyriškų džinsų kategorijoje, visada galima rasti:

  • Klasikinio modelio džinsų (tai įprasto, tiesaus kirpimo vyriškos kelnės, kurios paprastai būna tamsesnių mėlynos atspalvių, standartiškai su kišenėmis priekyje ir užpakalinėje kelnių dalyje).
  • Dekoruotų vyriškų džinsų (pastarieji stebina dizaino originalumu – džinsai gali būti skirtingų atspalvių, vietomis atrodyti tarsi dėvėti (šviesesnės atkarpos nei likusi kelnių dalis, šiek tiek pratrintos ar įplėštos ties keliais ir pan.)
  • Susagstomų sagomis (internetinėje parduotuvėje siūlomi dviejų tipų kelnių užsegimai: sagomis arba užtrauktuku. Suteikiame galimybę kiekvienam klientui pasirinkti jam labiau patinkantį variantą.) Kitų spalvų džinsų („Style24.lt“ galima rasti ne tik tradicinių mėlynų džinsų, tačiau ir kitokių spalvų prekių, pavyzdžiui, pilkos, rudos ar juodos spalvos kelnių, taigi čia neabejotinai rasite tai, ko ieškote).
  • Pažemintu klynu (tarp siūlomų gaminių yra ne tik klasikinio kirpimo modelių, tačiau ir tokių džinsų, kurių klynas yra šiek tiek žemiau nei įprasta. Tai ypač jaunimo mėgstamas pasirinkimas kuris jau kurį laiką laikomas itin stilingu).
  • Iš plono džinsinio audinio (apskritai galima rasti tiek šiek tiek storesnių, tiek ir plonesnio audinio džinsų. Pasirinkti vėsesniu oru ar vasarą dėvėti labiau tinkančias kelnes).


Kaip išsirinkti tinkamus džinsus

Pirkti kelnes internetu daugeliui gali pasirodyti baugoka ir labai sudėtinga, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Prie kiekvienos iš „Style24.lt“ internetinėje parduotuvėje esančios prekės pateikiama dydžių lentelė, kuria naudojantis visiškai nesudėtinga nustatyti, kokio dydžio džinsai (ar bet kuris kitas drabužis) yra reikalingi.