Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Drabužiai internetu

Style24.lt el. parduotuvė veikia jau daugiau nei 4 metus ir per šį laiką sugebėjo aptarnauti tūkstančius klientų. Klientai mūsų el. parduotuvę pamėgo dėl greito ir paprasto apsipirkimo. Nepaisant visko, ir toliau kas dieną tobuliname el. parduotuvę norėdami ir toliau gerinti apsipirkimo kokybę. Juk įsigyti drabužius internetu yra daug patogiau ir greičiau. Nereikia stovėti eilėse, galite pamatyti daug didesnį ir platesnį asortimentą, bei sutaupyti.

Apsipirk mobiliuoju telefonu

Taip pat, apsipirkti galite ir mobiliuoju telefonu. Tai daryti itin paprasta ir patogu, kadangi prekes galite rinktis keliaujant autobusu, laukiant eilėje ar tiesiog įkritus į patogų fotelį. Mūsų mobili elektroninės parduotuvės versija veikia ant daugumos išmaniųjų telefonų. Lygiai taip pat kaip ir prie kompiuterio, užsakymą atliksite greitai ir patogiai. Telefoninė svetainės versija atitinka visus patogaus ir sklandaus naršymo standartus. Drabužius pirkti internetu dar niekada nebuvo taip paprasta!

Pirkimas be registracijos

Norime priminti, kad Style24.lt apsipirkti galite ir be registracijos. Tuomet Jums nereikės įvedinėti slaptažodžio ir tam tikrų kitų duomenų. Pirkimą atliksite keliais žingsniais. Taip pat, pasirinkus pristatymą į terminalą, reikės įvesti tik telefono numerį, el. pašto adresą, vardą, ir žinoma, pasirinkti patį terminalą. Pirkimui sugaišite ne daugiau nei kelias minutes.

Žinoma, jeigu esate reguliarus mūsų parduotuvės klientas, rekomenduojame susikurti paskyrą. Joje galėsite patogiau sekti užsakymo būklę, matyti visų užsakymų istoriją. Taip pat, kito pirkimo metu neturėsite suvedinėti pristatymui reikalingos informacijos.

Patogūs mokėjimo būdai

Apmokėjimui naudojame Paysera sistemą. Ji suteikia galimybę atlikti mokėjimą pasirinkus vieną iš Jums patogių būdų. Ar tai būtų apmokėjimas vienu iš bankų, per elektroninę bankininkystę ar grynais "Perlo" terminale. Paysera palaiko didžiąją dalį Lietuvos bankų, bei begalę kitų apmokėjimo būdų. Net ir naująjį MOQ. Taip pat, suteikiame galimybę klientui atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu, sumokant kurjeriui (COD - Cash on Delivery). Visa tai galėsite pasirinkti ir nustatyti apsipirkimo metu.

Greitas ir patogus pristatymas

Prekes pristatome per patikimus ir greitai dirbančius kurjerius - LPExpress, DPD, Omniva, Venipak (kurjeris priklauso nuo pasirinkimo bei šalies, kurioje pateiktas užsakymas). Prekių pristatymo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Taip pat, prekes galite gauti tiesiai į savo biurą ar darbovietę. Žinoma, pristatysime ir į pasirinktą prekių saugojimo terminalą. Tokiu būdu prekes galėsite pasiimti Jums patogiu metu kadangi siuntos yra saugomos tam tikrą laiką. Taip pat, nereikės nei derinti laiko, nei laukti kurjerio. Terminalai yra išsidėste visoje Lietuvoje, daugelyje miestų ir miestelių. Esame tikri, kad rasite terminalą Jums patogioje vietoje.

Drabužiai internetu iš Style24.lt tai greitas ir patogus būdas atnaujinti Jūsų spintos turinį.

Gausus asortimentas

Style24.lt rasite begalę rūbų tiek vyrams tiek moterims, bei visiems metų sezonams. Pradedant žieminėmis striukėmis, kurios šildys Jus per didžiausius speigus, užbaigiant įvairių stilių maikutėmis karštoms vasaros dienoms. Mūsų el. parduotuvėje gausu švarkų, kelnių, marškinių, šortų, megztinių, kurie tiks ir patiks įvairų stilių mėgstančius vyrus. Moterys ras elegantiškų ir kasdienių suknelių, sijonų, gausybę palaidinių, kelnių, madingų ir stilingų bodžių, bei begalę kitų drabužių. Style24.lt visuomet papildo prekių asortimentą, todėl jeigu kažko neradote dabar, pamėginkite apsilankyti po keletos dienų. Būsime įdėję ne vieną dešimtį naujų prekių.

Style24.lt - drabužiai internetu kasdienai ir savaitgaliui! Vasarai ar žiemai, rudeniui ar pavasariui! Moteriai, vyrui, sutuotkiniui, žmonai ar vaikui. Rasite visko ir visoms progoms!

Taip pat, įmonė valdo ir internetinę parduotuvę skirtą tik moterims - Trender.lt.

Drabužiai internetu JAI

Drabužiai internetu JAM