Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

  • +370 620 50221
  • info@style24.lt

Vyriški drabužiai internetu

Internetinė prekyba tampa vis populiaresnė, todėl nuo naujovių stengiamės neatsilikti ir mes. Kad klientams būtų dar patogiau įsigyti prekes, jas siūlome pirkti internetu. Juk tai šimtus kartų patogiau nei stumdytis kartu su minia žmonių, kurie nežino, ko ieško arba tiesiog nusprendė laisvą laiką praleisti prekybos centre. Be to, perkant internetu galite kiek norite kartų ramiai apžiūrėti patikusią prekę. Niekas Jūsų neskubina ir nesukelia spaudimo. Tad pirkti internetu ne tik patogiau, tačiau kainuoja ir kur kas mažiau energijos.

Vyriški drabužiai

Labai dažnai susiduriama su problema, kuomet sunku rasti vyriškų drabužių. Ne paslaptis, kad pastaruosius pasiūlymų gausa gerokai lenkia moteriški. Einant pro parduotuvių vitrinas daugiau nieko ir nematyti, tik sijonai, suknelės, palaidinės, kelnės... Net pastarųjų moteriškų kur kas daugiau nei vyriškų. Galima pamanyti, kad pasaulis pakvaišo dėl moteriškos aprangos subtilybių. Tačiau nereikia būti šios srities ekspertu, kad suprastum, kodėl taip yra. Pirmiausiai – daugelio manymu, vyriški drabužiai nėra tokie populiarūs, kaip moterų (suprask, pastarieji jų nešioja mažiau, tačiau jiems gana menkesnio asortimento). Antra – vyrai savo aprangai neskiria tiek daug dėmesio, kaip moterys, todėl investuoti į šias prekes yra nepelninga. O kaip gali būti kitaip, kai vyrams net nesuteikiama galimybė kreipti daugiau dėmesio į savo išvaizdą? Laimė, kad ši situacija sparčiai keičiasi. Nors dauguma drabužių parduotuvių vyrams skirtų prekių asortimentu pasigirti negali (visose jose siūlomų gaminių modeliai beveik vienodi, o įmantresni vyriški drabužiai visiškai nevilioja kaina) dažniausiai tai būna dvigubai mažesnis skyrelis nei moteriškųjų, tačiau šį tą išsirinkti visgi galima. Žinoma, jei nesusiduriate su dar didesnėmis problemomis, tokiomis, kaip netinkamas modelis ar dydžių stoka. Tačiau nesibaiminkite, mes Jums siūlome išeitį. Tai vyriškų drabužių parduotuvė, kurioje kiekvienas klientas atras norimo modelio prekę.

Įvairūs vyriški drabužiai

  • Kodėl verta rinktis pas mus? Dėl vienos labai paprastos priežasties. Mūsų parduotuvėje visada siūlomi įvairūs vyriški drabužiai. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad nesivaikome madų ar neribojame pasiūlymų pagal metų laiką. Čia visada galite rasti bet kuriuo sezonu tinkamų nešioti prekių. Parduotuvėje siūlome įsigyti:
  • Džemperius (Galite įsigyti gaminius skirtus dėvėti tiek vėsesniu, tiek šiltesniu oru. Taip pat su gobtuvu, ar be jo.)
  • Marškinėlius ir marškinius (Ilgomis ar trumpomis rankovėmis, skirtus derinti prie laisvalaikio ar prie oficialesnės aprangos. Įvairių spalvų ir modelių, susagstomi sagomis ar velkami per galvą.)
  • Striukes, paltus, liemenes (Gausus ir viršutinių drabužių pasirinkimas. Reikiamas prekes ras tiek mėgstantys klasikinius paltus, tiek šiuolaikiškas striukes ar sportinio stiliaus liemenes.)
  • Sportinius kostiumus (Rinkitės kokybiškus ir patogius sportinius kostiumus, kurie garantuoja maksimalų komfortą ir nevaržo judesių.)

Ir tai tik dalis prekių, kurias galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Be to, siūlome ne tik vyriškus drabužius, taip pat čia rasti galite ir kuprines ar net batus. Pasirūpinome net smulkiausiomis Jūsų garderobo detalėmis.

Stilingi vyriški drabužiai

Mūsų tikslas – patenkintas klientas. Todėl rūpinamės, kad prekių pasirinkimas būtų gausus, o mūsų siūlomi vyriški drabužiai visada stebintų moderniais ir stilingais sprendimais. Prekės, kurias galite įsigyti mūsų parduotuvėje, yra kokybiškos ir puikiai nešiojamos. Jų audiniai maloniai priglunda prie kūno. Nuolat siekiame kuo gausesnio asortimento ir didesnių pasirinkimo galimybių klientui, todėl nesiliaujame pildyti parduotuvės vis naujais ir naujais pasiūlymais.